Moudrý servis Výměna dotykového displeje

Výměna dotykového displeje

Výměna dotykového displeje za akční cenu. Sleva 50% na provedenou práci. Nabídka platí pouze do konce roku 2014! 

Co je to dotykový displej?

Dotykové displeje umožňují práci s tím či oným zařízením pouhým dotykem prstu na ikonu, odkaz nebo třeba část nabídky. Najdeme je dnes na nepřeberném množství zařízení, ať už jsou to chytré telefony, tablety, dotykové obrazovky přenosných i stolních počítačů nebo různé "inteligentní" vybavení domácnosti. Šance na jejich poškození, zejména u těch dobře přenosných, je velká a nezřídkakdy se displej poškrábe nebo dokonce praskne.

Dotykový displej u mobilních telefonů a tabletů se dnes skládá ze tří částí. Tou první je dotyková část; skleněná plocha, které se dotýkáme, když od zařízení něco chceme. Druhá část je pak samotná zobrazovací jednotka, tzv. LCD displej. Ta nám, jak již z názvu vyplývá, umožňuje vidět obrázky, texty, filmy nebo třeba hry. Poslední částí displeje je přední kryt s různými součástkami, které jsou nezbytné pro chod zařízení. Někteří výrobci tuto třetí část nechávají součástí hlavního těla celého zařízení a displej je pak složen pouze z prvních dvou částí a samozřejmě nezbytné kabeláže, která je všudypřítomná.

 

Co se může s displejem stát?

Moudrý servis - výměna dotykového displeje

Prasklý displej nejen, že může přestat správně reagovat na Vaše dotyky, ale může být i nebezpečné jej používat, protože se stále jedná o skleněnou plochu, která v místě zlomu může ohrozit nejen váš prst, ale i tvář při telefonování. Mimoto taková situace výrazně ubírá na eleganci celého zařízení.

Co dělat, když je displej rozbitý?

Poškozený displej však nemusí nutně znamenat, že zařízení je na odpis. Ve většině případů totiž nedojde k poškození LCD displeje, ale pouze dotykové části. Není pak třeba měnit kompletní displej za tři až pět tisíc korun, ale stačí výměna dotykového skla, které se pohybuje, dle typu zařízení, v řádech několika set korun.

V Moudrý servis máme k dispozici veškeré vybavení, které je potřeba k výměně displeje vašeho mobilního telefonu či tabletu, ať už jde o celek, nebo právě jen dotykové sklo a mnohdy se jedná o záležitost vyřešenou během dvou pracovních dní v závislosti na dostupnosti onoho náhradního dílu. Cena takové práce se odvíjí od typu zařízení. Výměna kompletního displeje navýší cenu náhradního dílu o cca 700 Kč, výměna pouhé dotykové vrstvy pak vzhledem k vyšší časové náročnosti o cca 1.000 Kč.

Od měsíce srpna 2014 je poskytována sleva na provedenou práci ve výši 50%, přičemž veškeré záruky i kvalita práce zůstává v plné výši! Nabídka platí pouze do konce roku 2014!

FAQ

Máte dotaz? Zkuste se podívat na "Nejčastěji pokládané dotazy".

Zeptejte se nás

Máte dotaz a nenašli jste odpověď mezi nejčastěji pokládanými dotazy? Zavolejte nebo napište. Rádi se Vám budeme věnovat.

Kontakty

Máte dotaz na poskytované služby nebo jste se již rozhodli využít našich služeb. Neváhejte nás kontaktovat.