Moudrý servis Služby

Ten správný počítač

Rozhodli jste se pro nový počítač, ale nemáte čas či chuť přemýšlet a hledat, jaký? Nechcete platit za něco, co nevyužijete? Pomůžeme Vám s výběrem, vysvětlíme Vám, co je potřeba, a navrhneme Vám počítač přesně na míru!

Přenosné počítače

Nevíte, jaký notebook si z přehršle přenosných počítačů na trhu vybrat? Pomůžeme Vám s výběrem, zprostředkujeme Vaši koupi a tím Vám ušetříme nemalé náklady!

Chytrý telefon pro každého

Uvažujete nad koupí chytrého telefonu, ale nechcete telefon za 20.000 korun? Chcete potěšit svou maminku či babičku novým telefonem, ale nevíte, který pro ni bude vhodný? Blíží se vánoce a mobilní telefon by Vaše dcera či syn ocenili? Poradíme Vám, který koupit, abyste nekupovali něco, pro co nebudete mít využiti, a za příjemnou cenu!

Údržba a servis počítačů

Váš počítač či notebook se za poslední půlrok výrazně zpomalil? Něco nefunguje jak má? Je moc hlučný? Zdá se Vám, že zákonitě musí shořet, protože je celý horký? Poskytněte mu generální servis! Zajistíme vše, od čistění fyzických součástí počítače, přes výměnu či promazání hlučných součástí až po zrychlení a připadnou reinstalaci Windows za bezkonkurenční ceny!

Údržba a servis mobilních telefonů, tabletů, přenosných zařízení

Zlobí Vás milovaný telefon, nový nechcete, ale ten Váš se čím dál hůře používá? Nechce se mu plnit Vaše příkazy či přání? Dejte ho k nám, pomůžeme mu a tím i Vám! Nabízíme kompletní servis přenosných zařízení, ať už mobilních telefonů nebo tabletů!

Opravy ostatní elektroniky

Nepotřebujete opravit počítač ani telefon, ale zlobí Vám televize, rádio, DVD přehrávač, elektrické klávesy či jiná elektronika? Nechcete to dávat do servisu, kde si naúčtují 500 korun už jen za přijetí vašeho zařízeni a pak Vám oznámí, že oprava vyjde na tisíce korun? Napište nám, zkonzultujeme s Vámi problematiku a dohodneme se na řešení. Nebudete platit za to, že Vám řekneme, zda se vyplatí či nevyplatí servis provést a po dohodě servis samozřejmě zajistíme!

FAQ

Máte dotaz? Zkuste se podívat na "Nejčastěji pokládané dotazy".

Zeptejte se nás

Máte dotaz a nenašli jste odpověď mezi nejčastěji pokládanými dotazy? Zavolejte nebo napište. Rádi se Vám budeme věnovat.

Kontakty

Máte dotaz na poskytované služby nebo jste se již rozhodli využít našich služeb. Neváhejte nás kontaktovat.