Moudrý servis O nás

Společnost Moudrý servis byla založena 2. listopadu 2012 jako bezejmenný projekt nadšeného mladíka. Snahou projektu bylo, a stále je, uspokojit klienty za příznivých podmínek, v přátelském duchu a případně i vzdělat takové klienty, kteří si to přejí.

Výhody, na kterých celý projekt leží, jsou právě zmíněné příznivé podmínky a přátelský přístup, tedy například není třeba hradit žádnou částku za informaci, že oprava bude dražší, než koupě nového zařízení. Dle mnohých názorů je vzdělání tou nejcennější ze všech věcí, kterou může člověk za celý svůj život získat. Díky našemu přístupu jde často vzdělání zákazníka ruku v ruce s poskytnutým servisem, poradenstvím nebo přímo zakázkovým školením.

Postupem času však přibývalo zakázek a začala být potřeba se lépe prezentovat. Z toho důvodu byl servis pojmenován Moudrý servis, vytvořeny tyto internetové stránky a druhé, již legitimní spuštění se datuje k 1. lednu 2014.

Oním zakládajícím mladíkem je Martin Moudrý, který se narodil a téměř celý svůj život strávil v Ústí nad Labem. Rozhodnete-li se ke spolupráci s naším servisem, je téměř jisté, že se osobně setkáte.

FAQ

Máte dotaz? Zkuste se podívat na "Nejčastěji pokládané dotazy".

Zeptejte se nás

Máte dotaz a nenašli jste odpověď mezi nejčastěji pokládanými dotazy? Zavolejte nebo napište. Rádi se Vám budeme věnovat.

Kontakty

Máte dotaz na poskytované služby nebo jste se již rozhodli využít našich služeb. Neváhejte nás kontaktovat.