Od 01.01.2023 uzavřena provozovna Varšavská 779/5.
Zařízení na servisní úkon vyzvedneme a vrátíme na Vámi uvedené adrese v Ústí nad Labem bez příplatku.

Moudrý servis Antiviry

Antiviry

Jako uživatelé dělíme programy na ty, co jsou zdarma a na ty, které je třeba platit. U antivirových aplikací tomu není jinak.

Je to vždy správný faktor pro rozhodování?

Zdarma

Antivirových programů zdarma je na internetu spousta. Většina má určitým způsobem omezené funkce a mnohdy je ještě nabytá reklamami. K těm lepším patří ESET Antivirus (česky, zdarma na 30 dní), Avast (česky) a Avira (pouze anglicky). Jsou schopny odchytit cca 90% virů.

Placené

Antivirových programů, které jsou placené, je přibližně stejné množství. Mají ale velké výhody. Rychlost (díky funkci bez reklam), stabilitu, mnohdy i multifunkčnost, většina rychleji reaguje na nové viry. K těm nejlepším patří ESET® Family Security Pack (česky, cca 1500,- Kč / 3 PC + 3 Mobily / rok), Kaspersky Internet Security (pouze anglicky, cca 1200,- Kč / 1PC / rok), Avira Internet Security Suite (pouze anglicky, cca 900,- Kč / 1 PC / rok). Tyto jsou schopny odchytit až 98% virů.

Rozhodnutí je vždy na Vás, my můžeme jen doporučit.

Naším klientům vždy doporučujeme antivirový systém ESET® Family Security Pack, který nejenže zaštiťuje veškeré bezpečnostní prvky, jako je antivirus, firewall, antispam či antispyware, ale patří dlouhodobě k nejlepším antivirům na světě a za tuto cenu dostane uživatel vše, na co pomyslí, hned pro tři své počítače (notebooky) a mobilní zařízení (mobily, tablety). Dále má ESET Antivirus (který je právě součástí tohoto Family Packu) technologii ThreatSense a ESET Live Grid (cloud), díky kterým je schopen detekovat i doposud neznámé počítačové viry.

FAQ

Máte dotaz? Zkuste se podívat na "Nejčastěji pokládané dotazy".

Zeptejte se nás

Máte dotaz a nenašli jste odpověď mezi nejčastěji pokládanými dotazy? Zavolejte nebo napište. Rádi se Vám budeme věnovat.

Kontakty

Máte dotaz na poskytované služby nebo jste se již rozhodli využít našich služeb. Neváhejte nás kontaktovat.