Moudrý servis Microsoft OneDrive pro všechny a pro všechno

Mocrosoft OneDrive

Dle informací dostupných z oficiálních webových stránek společnosti se Microsoft rozhodl k postupnému navyšování kapacity. Vše začalo 27. října 2014 verzemi Office 365 pro domácnosti, Office 365 pro jednotlivce a Office 365 pro vysokoškoláky. V průběhu roku 2015 by pak měla být neomezená kapacita postupně rozšiřována pro všechny předplatitele Office 365, tedy včetně podnikatelských verzí. Vzhledem k faktu, že navyšování je postupné, tedy ne ze dne na den pro všechny, umožnil Microsoft zařazení do pořadníku na přední místa.

Společnost dále na svém blogu uvádí, že navýšení kapacity je jen prvním důležitým krokem, ale jako zásadnější považuje rozšíření této cloudové služby co možná nejvíce mezi své stávající i budoucí zákazníky, jakožto nástroj, který lidé používají ke komunikaci, tvorbě a spolupráci ať už při osobních či pracovních potřebách a tyto potřeby umožňuje spojit právě jedním nástrojem, který umí ukládat, sdílet a synchronizovat soubory.

Informace převzaty ze serveru blog.onedrive.com

FAQ

Máte dotaz? Zkuste se podívat na "Nejčastěji pokládané dotazy".

Zeptejte se nás

Máte dotaz a nenašli jste odpověď mezi nejčastěji pokládanými dotazy? Zavolejte nebo napište. Rádi se Vám budeme věnovat.

Kontakty

Máte dotaz na poskytované služby nebo jste se již rozhodli využít našich služeb. Neváhejte nás kontaktovat.